Başa dön

Bu Gizlilik Politikası, Ostim OSB Mah. 1269. Cad. No: 35 Yenimahalle / ANKARA adresinde faaliyet gösteren FORAS BİLGİSAYAR ELEKTRONİK MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  (aşağıda “şirket” veya “FORAS“ olarak anılacaktır) tarafından yönetilen www.foras.com.tr adresli web sitesi ziyaretçilerinin bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Gizlilik Politikası Ve Kullanım Şartları

Kullanım ve gizlilik koşulları FORAS’a ait www.foras.com.tr ve burada belirtilen FORAS logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu FORAS ve mikro sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik politikasını incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede FORAS’ın logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

www.foras.com.tr sitesindeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar FORAS tarafından tutulur, kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır. Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için, olmak kaydıyla kopya edilmesine izin verilir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması FORAS’ a ait olup, FORAS bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi, revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü FORAS’a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususların aksine, FORAS’ ı hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

FORAS’a ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları‘nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

FORAS web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, FORAS sorumlu tutulamaz.

FORAS’a ait veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, FORAS adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. FORAS bu Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir sahiplik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından FORAS’ ın adı geçen markalara sponsorluk ettiği veya bu markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

www.foras.com.tr ve mikro sitelerde bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı FORAS’ a aittir. FORAS’ın izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler FORAS Veri’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

FORAS, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Gizlilik Politikası, Veri Sahibine herhangi bir yöntemle sunulduğu tarihte yürürlük kazanır.